


Precisionspincetti taipunut ESD-15
19,59 €
19,59 €
To, 22 loka - ma, 26 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
✅ Haponkestävä ja Ruosteenesto: Pinsetit on valmistettu haponkestävästä materiaalista, mikä takaa niiden kestävyyden ja ruosteenkestävyyden.
✅ Erittäin terävät, karkaistut kärjet, jotka on valmistettu korkealaatuisesta materiaalista: Pinsettien kärjet ovat paitsi erittäin terävät, myös karkaistut, mikä takaa kestävyyden ja tarkkuuden työskentelyn aikana.
✅ Tasaisesti hiotut ja erittäin tarkat kärjet: Pinsettien kärjet on hiottu huolellisesti, mikä mahdollistaa pienimpienkin elementtien tarkan ja herkän käsittelyn.
✅ Pinsetit eivät ole antimagneettisia: Antimagneettisten ominaisuuksien puuttuminen tarkoittaa, että pinsettien pintaan ei tartu metalliesineitä tai tinajäämiä, mikä on tärkeää työskenneltäessä herkkien elektronisten komponenttien kanssa.
✅ Työskentely on erittäin miellyttävää ja ammattimaista: Korkealaatuisen työn ansiosta työskentely näillä pinseteillä on paitsi tarkkaa, myös mukavaa ja ammattimaista.
✅ Mukana:
- ESD-15: Kaareva, leveä
Paino, kilo
0.05
Tuotenro
5924618c-768f-584d-82ab-86e81b533165
Tekniset tiedot | |
|---|---|
Kunto | Uusi |
Mark | Rosfix |
Malli | COB8-F2W2 |
Pakkauksen kunto | alkuperäinen |
Kappaleiden lukumäärä | 1 |
Precisionspincetti taipunut ESD-15
19,59 €
19,59 €
To, 22 loka - ma, 26 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja