Tarrat itseliimautuvat kirjaimet 1 cm tarrat vihreä matta
21,21 €
21,21 €
To, 22 loka - ma, 26 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
ITSETARRAUTUVA KIRJAINTARRA on täydellinen ratkaisu kaikille, jotka haluavat personoida esineitään nopeasti ja helposti. Nämä itsetarrautuvat kirjaimet värissä mattavihreä , joiden korkeus on 1 cm, sopivat ihanteellisesti ainutlaatuisten kaiverrusten luomiseen, joita voidaan käyttää sekä kotona että toimistossa. Niillä voit merkitä monenlaisia esineitä, kuten kaappeja, laatikoita tai muistikirjoja, antaen niille henkilökohtaisen silauksen. Kirjaimemme ovat paitsi esteettisesti miellyttäviä, myös erittäin toimivia. Korkealaatuisesta foliosta valmistetut kirjaimet kestävät vettä ja auringonvaloa, joten ne sopivat sekä sisä- että ulkokäyttöön. Jopa 3–4 vuoden kestävyytensä ansiosta voit olla varma, että kirjaimesi näyttävät upeilta pitkään. Kirjainten helppo kiinnittäminen tarkoittaa, että kuka tahansa, jopa kokemattomat, voi kiinnittää ne. Irrota kirjaimet vain arkista ja aseta ne haluttuun paikkaan. Itseliimautuvat kirjainsarjamme myydään 21x25 cm:n arkeissa, joten ne ovat käteviä säilyttää. Setti sisältää 374 kirjainta ja 34 erikoismerkkiä, jotka tarjoavat laajan valikoiman mahdollisuuksia erilaisten kirjainsuunnittelujen luomiseen. Kirjaimet leikataan plotterilla ääriviivaa pitkin ilman taustaa, joten ne sopivat helposti mihin tahansa pintaan.
Jos etsit tapaa koristella sisustustasi, -tarramme ovat täydellinen valinta. Niillä voi luoda kaiverruksia seiniin, huonekaluihin ja jopa ikkunoihin. Lisäksi värien ja kokojen monipuolisuuden ansiosta voit luoda ainutlaatuisia sommitelmia, jotka ilahduttavat vieraitasi.
Valitse ITSETARRAUTUVAT KIRJAIMET mattavihreänä ja nauti niiden monipuolisuudesta ja estetiikasta. Se on täydellinen ratkaisu kaikille, jotka haluavat helposti tuoda ripauksen luovuutta elämäänsä! ___HtM1P14CEhO1D3R__ Itsetahriintuvat kirjaimet 1 cm foliotarrat mattavihreät
Tuotteiden merkitseminen tai allekirjoittaminen itse ei ole välttämättä ongelma. Osta vain itsetahriintuvien kirjainten sarja. Sarjat, joita myydään 21x25 cm:n arkkeina , on valmistettu Oracal 641 -itsetahriintuvasta kalvosta. Merkkien 1 cm:n korkeus tekee niistä täydellisiä kaiverrusten tekemiseen käytännössä mille tahansa tiheälle pinnalle. Tuote on auringonvalon ja veden kestävä. Kirjaimet on leikattu plotterilla ääriviivaa pitkin (ei taustaa).
Kirjainten lukumäärä on kuten pääkuvassa. Tekniset tiedot Väri:
mattavihreä
Määrä: 1 arkki (374 kirjainta ja 34 erikoismerkkiä) Arkin koko:
21x25 cm Merkin korkeus: 1 cm
Kestävyys:
- 3-4 vuotta Kalvon paksuus:
- 70 mikronia Kalvon tyyppi:
- Oracal 641 Myös muita kokoja ja värejä on saatavilla.
Paino, kilo
0.1
Tuotenro
c5118d49-599a-53f4-abb3-48cfe340f762
Tarrat itseliimautuvat kirjaimet 1 cm tarrat vihreä matta
21,21 €
21,21 €
To, 22 loka - ma, 26 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja