
WELEDA LOVE Sensual Rose -suihkuvoide
32,53 €
32,53 €
Ti, 29 syys - to, 1 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Kermainen suihkugeeli, jossa on ainutlaatuinen, romanttinen koostumus luonnollisista eteerisistä Damaskin ruusun, jasmiinin ja ylang-ylangin öljyistä.
Miedot, kasvipohjaiset puhdistusaineet puhdistavat ihoa hellävaraisesti, kun taas ihana, 100 % luonnollinen tuoksu parantaa hyvinvointiasi ja palauttaa sisäisen ilon ja harmonian tunteen. Sulje silmäsi, hengitä syvään ja uppoudu kylpyyn, joka on täynnä rakkautta!Kapasiteetti:200 ml
Ainesosat:vesi, auringonkukkaöljy*, alkoholidenaatti,
kookosglukosidi,dinatriumkokoyyliglutamaatti, glyseriini, natriumkokoyyliglutamaatti,karrageeni, steariinihappo sitruuna, Ksantaanikumi, parfyymi (tuoksu)**, limoneeni**, linalool**, sitronelloli**, geranioli**, sitraali**. INCI Ainesosat: Vesi (Aqua), Helianthus Annuus (auringonkukka) siemenöljy*, alkoholidenat., kookosglukosidi, dinatriumkokoyyliglutamaatti, glyseriini, natriumkokoyyliglutamaatti, karrageeni, sitruunahappo, ksantaanikumi, tuoksu (parfum)**, limoneeni,**, sivellinooli**, gerralani**t, linal.
* Sertifioidusta luomuviljelystä** luonnollisista eteerisistä öljyistä
Tuotteen sertifioima:
Lisätiedot:
Sertifioitu luonnonkosmetiikka
sertifioidun luomuviljelyn ainesosilla
- (NaTrue). Vegaaninen tuote.
Tuotenro
a2063afc-6b09-5a42-bdda-fd9245ab90c8
Ominaisuudet | |
|---|---|
Volyymi | 200 ml |
Tuotetyyppi | Suihkugeeli |
Kohdeyleisö | Aikuiset |
Soveltuvuus | Unisex |
Tarkoitus | Runko |
Sopii ihotyypeille | Kaikille ihotyypeille |
Tuoksu | Kyllä |
Ihonhoitovaikutus | Ravitseva |
Annostelijan tyyppi | Tuubi |
Kuorinta sisältyy | Ei |
Pakkauksen sisältö | |
Lukumäärä per pakkaus | 1 kpl |
WELEDA LOVE Sensual Rose -suihkuvoide
32,53 €
32,53 €
Ti, 29 syys - to, 1 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja