FeelzToys Jena Violetit Pinkit Geisha-pallot
44,87 €
44,87 €
Muutama jäljellä
Ma, 12 loka - ke, 14 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
JENA Geisha -pallot tuovat voimakkaita orgasmeja, ovat miellyttäviä käyttää ja vahvistavat lantionpohjan lihaksia. Niillä tehtävät harjoitukset ovat täynnä nautintoa ja lisäävät myöhemmin tuntemuksia yhdynnän aikana.
Pallot ovat hiljaisia. Niitä voidaan käyttää myös julkisilla paikoilla lantionpohjan lihasten harjoittamiseen. Tätä voidaan tehdä normaalin päivittäisen toiminnan aikana. Kävely, uinti ja muu liikunta. Liike saa pallot liikkumaan, emättimen lihasten hienovaraiset supistukset tuottavat voimakasta nautintoa.
Kegel-harjoittelua aloitettaessa on tärkeää lisätä pallojen käyttöaikaa vähitellen. Aloita muutamasta minuutista ja edetä puoleen tuntiin. Harjoitussuunnitelmasta kannattaa pitää kiinni. Lantionpohjan lihasten alkutilasta riippuen voit saavuttaa 30 minuutin harjoittelun jopa 12 viikon ajan.
Jos sinusta tuntuu, että pallot ovat lipsahtamassa ulos, sinun on poistettava ne. Pidempi käyttöaika on mahdollista, kun lantionpohjan lihasten voima kasvaa.
Sisältää:
2 vaaleanpunaista kahvallista palloa, 35 g.
2 violettia kahvallista palloa, 50 g.
Pallot voidaan vaihtaa kahvoistaan. Mahdollisia on 5 kokonaispainoyhdistelmää.
Pallopidikkeen hieman pyöristetty muoto tekee sen käytöstä helppoa.
Kun liikutat vartaloasi, voit tuntea liikkeen pallojen sisällä.
Materiaali ABS-muovi silikoni
Mitat Pallon halkaisija 36 cm Pallopidike 165 cm Pituus
Vedenpitävä
Paino, kilo
0
Tuotenro
3c98aac6-a733-516a-b644-4d1467b0eedf
FeelzToys Jena Violetit Pinkit Geisha-pallot
44,87 €
44,87 €
Muutama jäljellä
Ma, 12 loka - ke, 14 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja