Freewell CPL -suodatin GoPro HERO -kameroille 9/10/11/12
50,18 €
50,18 €
To, 15 loka - ma, 19 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Freewell CPL -suodin GoPro HERO 9/10/11/12 -kameroille
Freewell-suodin on suunniteltu erityisesti GoPro HERO 9/10/11/12 -malleille. CPL (Circular Polarizing Filter) -optiset suodattimet vähentävät heijastuksia, parantavat värikylläisyyttä ja kontrastia sekä lisäävät syväterävyyttä. Ne ovat erityisen hyödyllisiä maisemakuvauksessa, jossa heijastukset vedestä, lehdistä tai ikkunoista ovat yleisiä. Suodatin erottuu korkealaatuisen työn laadusta ja on läpäissyt lukuisia testejä, jotka vahvistavat sen turvallisuuden laitteillesi. Setti sisältää myös suodinkotelon.
Varmista valokuviesi korkea laatu
Tämä pyöreä polarisaatiosuodin on suunniteltu vähentämään valon heijastuksia eri pinnoilta ja varmistamaan samalla värineutraaliuden. Kevyt CPL-suodin on päällystetty erityisellä pinnoitteella optimaalisen kuvanlaadun saavuttamiseksi. Valokuvasi voivat saada entistä suuremman syvyyden ja ihastuttavat luonnollisilla, selkeillä kuvilla!
Suojaava pinnoite
Parhaan tuloksen saavuttamiseksi ulkona kuvattaessa suodattimessa on erityinen pinnoite, joka tekee siitä pöly- ja naarmuuntumattoman. Lisäksi oleofobinen pinnoite estää öljytahroja ja sormenjälkiä, joten suodattimen puhtaana pitäminen on helppoa. Setti sisältää myös kotelon, joka helpottaa suodattimen säilytystä.
Sisältyy
- Suodatin
- Kotelo
Paino, kilo
0.069
Tuotenro
2fa142d3-0931-5fab-8bc1-d90bb2977ec1
Freewell CPL -suodatin GoPro HERO -kameroille 9/10/11/12
50,18 €
50,18 €
To, 15 loka - ma, 19 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja