
Harja 100 ml:n mittasylintereille
19,89 €
19,89 €
Ma, 19 loka - ke, 21 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Harja 10 ml:n mittasylintereille
laboratorioharja 100 ml:n sylintereille on välttämätön työkalu missä tahansa laboratoriossa, ja se on suunniteltu erityisesti 100 ml:n sylintereiden perusteelliseen puhdistukseen . Se tekee laboratoriosi puhtaana pitämisestä helpompaa ja tehokkaampaa. Harja on valmistettu korkealaatuisista, jäykistä harjaksista. Tämän ansiosta tämä laboratorioharja poistaa tehokkaasti kerrostumia ja epäpuhtauksia mittasylintereiden sisältä. Rakenteensa ansiosta sylinteriharja yltää täydellisesti vaikeasti tavoitettaviin paikkoihin ja takaa perusteellisen puhdistuksen.
Ominaisuudet:
- Kestävät harjakset: Jäykät harjakset takaavat tehokkaan puhdistuksen
- Ergonominen kahva: Mahdollistaa mukavan ja turvallisen käytön
- Tarkka puhdistus: Ulottuu sylinterien syvimpiinkin kulmiin ja varmistaa kerrostumien perusteellisen poiston
- Käyttö: Ihanteellinen 25 ml:n mittasylinterien sekä muiden samankokoisten ja -halkaisijaltaan olevien laboratoriosäiliöiden puhdistukseen.
Tekniset tiedot:
- Sylinterin tilavuus: 100 ml
- Kokonaispituus: 320 mm
- Harjasten halkaisija: 40 mm
- Harjasten pituus: 130 mm
- Harjasten materiaali: harjakset
- Kahva: leveä, varmistaa vakaan otteen pesun aikana
Suoraan valmistajalta
100 ml:n sylinteriharja on välttämätön työkalu jokaisessa laboratoriossa, ja se varmistaa asteikkosylinterien tehokkaan ja tarkan puhdistuksen. Laboratorioiden puhdistussiveltimien valmistajana takaamme korkealaatuiset tuotteet parhaaseen hintaan. Tämä on tuote, johon kannattaa investoida, kun halutaan varmistaa laboratoriotyön puhtaus ja hygienia.
Tuotenro
c907a86c-7f4b-5b91-9053-494715276b82
Harja 100 ml:n mittasylintereille
19,89 €
19,89 €
Ma, 19 loka - ke, 21 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja