Kiss imPress tekokynnet, S, klassinen ranskalainen 30 kpl.
41,34 €
41,34 €
Ke, 14 loka - pe, 16 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Tietoja tästä tuotteesta
Pikamanikyyri 5 minuutissa (ILMAN UV-lamppua) – Valmiit itseliimautuvat kynnet mahdollistavat täydellisen salonkimaisen lopputuloksen saavuttamisen vain muutamassa hetkessä ilman nestemäistä liimaa tai lamppua.
Elegantti klassinen ranskalainen (lyhyt neliö) – Ajaton, luonnollinen muotoilu lyhyellä pituudella ja neliön muotoisella muotoilulla, täydellinen jokapäiväiseen käyttöön, työhön ja erityistilaisuuksiin.
Kestävä ja vedenpitävä jopa 7 päivää – Valmistettu kestävästä ABS-muovista patentoidulla tekniikalla; Kestää lohkeamia, naarmuja ja veden kanssa kosketusta jokapäiväisissä toimissa.
Turvallinen luonnollisille kynsilevyille – Kiinnitys ei vaadi kynsilevyn vahingoittavaa tylsistämistä, ja poisto on täysin kivuton ja nopea.
Täydellinen aloituspakkaus – Pakkaus sisältää 30 erikokoista kärkeä, miniviilan, tikun ja rasvanpoistopyyhkeen kynnen valmisteluun.
Paino, kilo
0.5
Tuotenro
6f1590a9-5dbe-5d34-9cf1-aed46ae181ca
Kiss imPress tekokynnet, S, klassinen ranskalainen 30 kpl.
41,34 €
41,34 €
Ke, 14 loka - pe, 16 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja