Kutisteletku 100 kpl, 5 kokoa, sähköeristys
19,02 €
19,02 €
To, 15 loka - ma, 19 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
Kutistesukat 100 kpl. 5 kokoa sähköeristystä
Tekniset tiedot:
100 % upouusi ja korkealaatuinen.
Käytetään pääasiassa johdinsydämien eristyksen, juotosliitosten, induktorien sekä metalliputkien ruosteenestoon ja korroosionestoon.
Kutistesukka kutistuu ja kietoo suojatut kohteet tiiviisti, jos sitä kuumennetaan korkeassa lämpötilassa.
Helppokäyttöinen - valitse sopiva letku, aseta se johdinliittimeen ja kuumenna se kutistumaan lämmitin.
Palosuojattu, kulutusta kestävä ja hyvät tiivistysominaisuudet.
Kutistuvuussuhde 3:1
Kutistuu 1/3:aan alkuperäisestä halkaisijastaan ja luo tiiviin tiivisteen sekunneissa. Tarjoaa huomattavasti paremman tiivisteen kuin 2:1 kutisteletku.
Käyttölämpötila
Letku alkaa kutistua 80 ℃:ssa ja kutistuu täysin 125 ℃~200 ℃:ssa. Liu'uta kutisteletku liitoskohdan päälle ja lämmitä sitä.
Kaksikerroksinen
Kun lämpöä kohdistetaan, liima irrottaa ja tiivistää liitoksen, jolloin syntyy IP68-vedenpitävä ja kestävä eristys. Paksumpi ulkoseinä tarjoaa erinomaisen kestävyyden hankausta ja mekaanista venytystä vastaan.
Laaja käyttöalue
Vedenpitävää kutistesukkaamme voidaan käyttää auto-, meri-, teollisuus- ja kotitalouksien sähköasennusprojekteissa.
Sisältö:
1,5 mm musta - 30 kpl.
2,5 mm keltainen - 30 kpl.
4 mm punainen - 20 kpl.
6 mm vihreä - 10 kpl.
10 mm sininen - 6 kpl.
13 mm valkoinen - 4 kpl.
Paino, kilo
0.125
Tuotenro
04de68d5-7d56-555b-bc1a-170bea273edd
Kutisteletku 100 kpl, 5 kokoa, sähköeristys
19,02 €
19,02 €
To, 15 loka - ma, 19 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja