Ilmainen toimitus yli 29 €
Ilmainen toimitus yli 29 €
Asiakaspalvelu
SEINÄLAATIKKO ILMAN REUNAA - Kehyksetön upotettava hylly KUPARI 30x30x10 cm
-1 %

SEINÄLAATIKKO ILMAN REUNAA - Kehyksetön upotettava hylly KUPARI 30x30x10 cm

130,36 €

130,36 €

Aiempi alin hinta

131,55 €

Muutama jäljellä

Ti, 13 loka - to, 15 loka

Kotiinkuljetus


Turvallinen maksaminen

14 päivää avoin osto


Myyjä ja toimittaja


Tuotteen kuvaus

Tekniset tiedot:

  • Materiaali: Ruostumaton teräs
  • Väri: Kupari
  • Leveys: 30 cm
  • Korkeus: 30 cm
  • Syvyys: 10 cm
  • Vedenpitävä

Järjestys ja moderni muotoilu

Upotetut hyllyt SEINÄLAATIKKO ILMAN REUNAA Kupari avulla voit järjestää kylpyhuonetilasi ja antaa sille modernin ilmeen. Helposti saavutettaville hyllyille voit sijoittaa kosmetiikkaa, hajuvesiä ja suihkukaappiin shampoita, geelejä ja muita kylpytuotteita.

Ei vain kylpyhuoneeseen

SEINÄLAATIKKO ILMAN REUNAA Kupari -sarjan hyllyjä voidaan käyttää myös tilajärjestelyissä, esim. makuuhuoneessa yöpöytien sijaan , keittiössä mausteille tai alkoveiksi koriste-elementeille olohuoneessa .

Piilotettua eleganssia

SEINÄLAATIKKO ILMAN REUNAA Kupari voidaan asentaa useimmille seinille tai alkoveihin. Hyllyä ympäröivä reunus mahdollistaa sen peittämisen esimerkiksi laatoilla, jolloin se sulautuu täydellisesti mihin tahansa seinään.

Luo kylpyhuone yhdellä sävyllä

Voit helposti koota kaikki tarvitsemasi tuotteet viimeistelläksesi kylpyhuoneesi yhtenäiseen sävyyn.

Tuotteen tärkeimmät edut:

Valmistettu kokonaan ruostumattomasta teräksestä

Vedenpitävä

Elegantti ja käytännöllinen tilankäytön hallinta

Seinäasennukseen

Helppo puhdistaa

Ei matta

Helppo asentaa

Kaltevuus 1 %, minkä ansiosta suihkussa käytettäessä vesi ei seiso hyllyssä

Kylpyhuonekorien seuraaja

SEINÄLAATIKKO ILMAN REUNAA Kuparia kutsutaan usein kylpyhuonekorien seuraajiksi, jotka on yleensä valmistettu heikkolaatuisista materiaaleista, ovat epäesteettisiä, rajoittavat tilaa kylpyhuoneessa ja usein syöpyvät.

Vaihtoehto kipsilevyhyllyille

SEINÄLAATIKKO ILMAN REUNAA Kupari on myös vaihtoehto kipsilevystä valmistetuille upotetuille hyllyille. Kipsilevy ei sovellu upotettuihin hyllyihin, etenkään kosteissa tiloissa, kuten suihkuissa. Kipsilevyhyllyt eivät ole vedenpitäviä, mikä voi johtaa veden vuotamiseen seinään löysien saumausliitosten kautta. Tällaisten hyllyjen rakentaminen on kallista, ongelmallista ja työvoimavaltaista.

Tuotenro

87acaa9a-a9fc-5e0a-85f7-d6061a1e17b3

SEINÄLAATIKKO ILMAN REUNAA - Kehyksetön upotettava hylly KUPARI 30x30x10 cm

130,36 €

130,36 €

Aiempi alin hinta

131,55 €

Muutama jäljellä

Ti, 13 loka - to, 15 loka

Kotiinkuljetus


Turvallinen maksaminen

14 päivää avoin osto


Myyjä ja toimittaja