T3B-C115 sugon T21 6-nastainen kärjen pidike painikkeilla
52,48 €
52,48 €
Aiempi alin hinta
52,68 €
To, 15 loka - ma, 19 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja
Tuotteen kuvaus
T115 Kärjenpidike / Rauta Sugon T21 -asemalle
✅ Yhteensopivuus: Juotoskolvinpidike/rauta on suunniteltu erityisesti Yihua 982 -juotosasemille ja se on tarkoitettu käytettäväksi T210-sarjan kärjen kanssa.
✅Korkealaatuinen työjälki: Juotoskolvinpidike/rauta on valmistettu kestävistä ja lujista materiaaleista. materiaaleja, mikä varmistaa pitkän käyttöiän.
✅ Turvallinen liitäntä: Kahva/isku on suunniteltu mahdollistamaan T210-sarjan kärjen turvallinen ja vakaa kiinnitys. Tämä mahdollistaa varman ja tehokkaan juottamisen.
✅ Ergonominen muotoilu: Kahva/isku on suunniteltu käyttömukavuutta ajatellen. Siinä on mukava ote, joka tarjoaa tukevan otteen ja minimoi käden väsymisen pitkäaikaisen käytön aikana.
✅ Helppo kärjen vaihto: Kahva/isku mahdollistaa T210-sarjan kärjen nopean ja helpon vaihdon. Tämä mahdollistaa helpon mukautumisen erilaisiin juotostehtäviin.
✅ Monitoimisuus: Pidike/juotoskolvi on monitoiminen, mikä tarkoittaa, että sitä voidaan käyttää Yihua 982 -juotosaseman kanssa. Tämä tarjoaa enemmän joustavuutta ja kykyä mukautua yksilöllisiin käyttäjän mieltymyksiin.
Tekniset tiedot:
- Juotinkolvin pituus: noin 10 cm
- Piikun leveys: noin 0,9 cm
- Johdon pituus: noin 120 cm
- Paino: 33,1 g
- Kaapelin materiaali: silikoni
Paino, kilo
0.052
Tuotenro
bd421452-b886-5470-9675-d5c2d11f6cac
Tekniset tiedot | |
|---|---|
Kunto | Uusi |
Mark | Techrebal |
Malli | T115 |
Voima | 0 |
Maksimilämpötila | 0 |
Minimilämpötila | 0 |
Tyyppi | keihäänkärki |
Virtalähde | Muut |
T3B-C115 sugon T21 6-nastainen kärjen pidike painikkeilla
52,48 €
52,48 €
Aiempi alin hinta
52,68 €
To, 15 loka - ma, 19 loka
Kotiinkuljetus
Turvallinen maksaminen
14 päivää avoin osto
Myyjä ja toimittaja