Palaa ylös

Pohjoismaiden suurin verkkokauppa

Toimitukset lähelläsi

Kanssamme jokainen voi tehdä hyviä diilejä

Turvallinen verkkokauppa vuodesta 1999

Verkkokaapelit

Pikatoimitus
STP Cat 8 Verkkokaapeli, 3m
STP Cat 8 Verkkokaapeli, 3m

SUPRA

38,19 €
Pikatoimitus
STP Cat 8 Verkkokaapeli, 2m
STP Cat 8 Verkkokaapeli, 2m

SUPRA

33,19 €
Pikatoimitus
STP Cat 8 Verkkokaapeli, 1m
STP Cat 8 Verkkokaapeli, 1m

SUPRA

27,19 €
Pikatoimitus
STP Cat 8 Verkkokaapeli, 0.5m
STP Cat 8 Verkkokaapeli, 0.5m

SUPRA

24,69 €
Ilmainen toimitus
CAT 6A patchable 1x 90° kulmassa, S/FTP (PiMF), musta
CAT 6A patchable 1x 90° kulmassa, S/FTP (PiMF), musta

Goobay

13,30 €
Kaapeli Ethernet LAN Lanberg Harmaa 50 m
Kaapeli Ethernet LAN Lanberg Harmaa 50 m

Lanberg

32 €
Ilmainen toimitus
Microconnect SSTP CAT6 5M, 5 m, Cat6
Microconnect SSTP CAT6 5M, 5 m, Cat6

Microconnect

23,92 €
Ilmainen toimitus
Goobay CAT 6-500 LC SSTP PIMF 5m, 5 m, Cat6, RJ-45, RJ-45
Goobay CAT 6-500 LC SSTP PIMF 5m, 5 m, Cat6, RJ-45, RJ-45

Goobay

15,92 €
Pikatoimitus
0.5 Metriä Cat6 FTP Verkkokaapeli Valkoinen
0.5 Metriä Cat6 FTP Verkkokaapeli Valkoinen

Lanberg

1,88 €
Ilmainen toimitus
-23%
High Quality Kl-280g Fiber Optical Fusion Splicer
High Quality Kl-280g Fiber Optical Fusion Splicer

Slowmoose

3505,19 € 4556,75 €
RJ45 stä valokuituoptiikkaan muunnin Startech MCM10GSFP
RJ45 stä valokuituoptiikkaan muunnin Startech MCM10GSFP

STARTECH

1417 €
-23%
Kopplingsskåp D-Link NSWSAR0186 DGS-1510-28XMP 24xGB 4x10GB SFP+
Kopplingsskåp D-Link NSWSAR0186 DGS-1510-28XMP 24xGB 4x10GB SFP+

D-Link

1299,90 € 1689,90 €
Ilmainen toimitus
Digitus DK-1743-A-VH-10, 1000 m, Cat7a, S/FTP (S-STP)
Digitus DK-1743-A-VH-10, 1000 m, Cat7a, S/FTP (S-STP)

Digitus

1192 €
Ilmainen toimitus
Vivolink PROCAT305W, 305 m, Cat6a, F/FTP (FFTP)
Vivolink PROCAT305W, 305 m, Cat6a, F/FTP (FFTP)

Vivolink

2021 €
Ilmainen toimitus
NEXANS Installationskabel, skærmet halogenfri 4G2,5 mm² EQLQ EASY hvid , kabeldiameter 10,9 mm - (150 meter)
NEXANS Installationskabel, skærmet halogenfri 4G2,5 mm² EQLQ EASY hvid , kabeldiameter 10,9 mm - (150 meter)

Nexans

2337 €
Ilmainen toimitus
-23%
Ceyear 81a Military High Quality Cost Efficiency Optical Fiber Fusion Splicer Real 6-motors
Ceyear 81a Military High Quality Cost Efficiency Optical Fiber Fusion Splicer Real 6-motors

Slowmoose

4260,11 € 5538,14 €
Ilmainen toimitus
Brocade 8x 10GBase-SR SFP+, Valokuitu, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 50/125,62.5/125 µm, SR
Brocade 8x 10GBase-SR SFP+, Valokuitu, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 50/125,62.5/125 µm, SR

Brocade Communications Systems

5748 €
Ilmainen toimitus
Cisco C9300-NM-8X=, 10 Gigabit Ethernet, 10000 Mbit/s, Cisco Catalyst 9300
Cisco C9300-NM-8X=, 10 Gigabit Ethernet, 10000 Mbit/s, Cisco Catalyst 9300

Cisco

2233 €
Ilmainen toimitus
Actassi datastik RJ45 Cat 6A S1 UTP til dataudtag og patchpanel  Godkendt til 4PPoE, 96 stk - (96 stk.)
Actassi datastik RJ45 Cat 6A S1 UTP til dataudtag og patchpanel Godkendt til 4PPoE, 96 stk - (96 stk.)

Lauritz Knudsen

1026 €
Ilmainen toimitus
ATGBICS QSFP-100G-SR4-S-C, Valokuitu, 100000 Mbit/s, QSFP, MPO, SR4, 100 m
ATGBICS QSFP-100G-SR4-S-C, Valokuitu, 100000 Mbit/s, QSFP, MPO, SR4, 100 m

Atgbics

1217 €
Ilmainen toimitus
TE Connectivity AMPLIVARAMPLIVAR 41765 AMP
TE Connectivity AMPLIVARAMPLIVAR 41765 AMP

Te Connectivity

1766 €
Ilmainen toimitus
LAPP 28020001-1000 POF-kabel Hitronic POF 980/1000 µ Simplex Orange 1000 m
LAPP 28020001-1000 POF-kabel Hitronic POF 980/1000 µ Simplex Orange 1000 m

Lappkabel

1473 €
Ilmainen toimitus
Opt Mod 40Gb/s QSFP LC 1310nm LR4 10km
Opt Mod 40Gb/s QSFP LC 1310nm LR4 10km

Nvidia

3107 €
-23%
Brytare OR: Strömbrytare (if power/ light switch) D-Link DGS-1520-52MP 44xGE 4 x 2.5GBase-T PoE 2 x 10GBase-T 2 x 10G SFP+
Brytare OR: Strömbrytare (if power/ light switch) D-Link DGS-1520-52MP 44xGE 4 x 2.5GBase-T PoE 2 x 10GBase-T 2 x 10G SFP+

D-Link

2499,90 € 3249,90 €
Ilmainen toimitus
TE Connectivity AMPLIVARAMPLIVAR 62295-2 AMP
TE Connectivity AMPLIVARAMPLIVAR 62295-2 AMP

Te Connectivity

1446 €
Ilmainen toimitus
Atto ThunderLink FC 3162, Thunderbolt 3, SFP+, Metallinen, TAA, FCC, cTUV, 16 Gbit/s, 0 - 36 °C
Atto ThunderLink FC 3162, Thunderbolt 3, SFP+, Metallinen, TAA, FCC, cTUV, 16 Gbit/s, 0 - 36 °C

Atto

2547 €
Ilmainen toimitus
Patchkabel KAT.6A S/FTP LSZH 7,5m hvid - (25 stk.)
Patchkabel KAT.6A S/FTP LSZH 7,5m hvid - (25 stk.)

Commscope

1250 €
Ilmainen toimitus
Equip 187332, 1000 m, Cat7, S/FTP (S-STP)
Equip 187332, 1000 m, Cat7, S/FTP (S-STP)

Equip

2578 €
Ilmainen toimitus
Equip 187331, 500 m, Cat7, S/FTP (S-STP)
Equip 187331, 500 m, Cat7, S/FTP (S-STP)

Equip

1327 €
Ilmainen toimitus
ROLINE S/FTP Cat.6 300m, 300 m, Cat6, S/FTP (S-STP)
ROLINE S/FTP Cat.6 300m, 300 m, Cat6, S/FTP (S-STP)

Roline

2010 €