Palaa ylös

Pohjoismaiden suurin verkkokauppa

Toimitukset lähelläsi

Kanssamme jokainen voi tehdä hyviä diilejä

Turvallinen verkkokauppa vuodesta 1999

Verkkokortit & adapterit

MultiMode SFP+ Kuitumoduuli CISCO QSFP-100G-SR4-S 100 GB
MultiMode SFP+ Kuitumoduuli CISCO QSFP-100G-SR4-S 100 GB

Cisco

2298 €
Name
Name

Cisco

1809 €
Ilmainen toimitus
Avigilon ACC6-JAQS-INTCM, Lisenssi
Avigilon ACC6-JAQS-INTCM, Lisenssi

Avigilon

3148 €
Ilmainen toimitus
Lancom Systems SFP-LX-LC10, Valokuitu, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, 10000 m
Lancom Systems SFP-LX-LC10, Valokuitu, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 9/125 µm, 10000 m

Lancom Systems

3739 €
Ilmainen toimitus
TE Connectivity Serial I/O ConnectorsSerial I/O Connectors 2041517-1 AMP
TE Connectivity Serial I/O ConnectorsSerial I/O Connectors 2041517-1 AMP

Te Connectivity

1248 €
Ilmainen toimitus
Extreme networks X460-G2 VIM-2q, 40 Gigabit Ethernet, QSFP+, X460-G2, 86 x 139 x 35,5 mm, 260 g
Extreme networks X460-G2 VIM-2q, 40 Gigabit Ethernet, QSFP+, X460-G2, 86 x 139 x 35,5 mm, 260 g

Extreme Networks

2801 €
Ilmainen toimitus
Cisco WSP-Q40GLR4L=, Valokuitu, 40000 Mbit/s, QSFP+, LC, 9/125 µm, LR
Cisco WSP-Q40GLR4L=, Valokuitu, 40000 Mbit/s, QSFP+, LC, 9/125 µm, LR

Cisco

5212 €
Ilmainen toimitus
Lenovo 01CV750, Sisäinen, Langallinen, PCI Express, Kuitu, 16000 Mbit/s, Vihreä
Lenovo 01CV750, Sisäinen, Langallinen, PCI Express, Kuitu, 16000 Mbit/s, Vihreä

Lenovo

1907 €
Ilmainen toimitus
DELL 407-BBPC, 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, SR, 40000 m, 850 nm
DELL 407-BBPC, 10000 Mbit/s, SFP+, SFP+, SR, 40000 m, 850 nm

Dell

2922 €
Ilmainen toimitus
Extreme networks 10GBase-SR SFP+, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 300 m, 850 nm
Extreme networks 10GBase-SR SFP+, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, LR, 300 m, 850 nm

Extreme Networks

1301 €
Ilmainen toimitus
TE Connectivity Serial I/O ConnectorsSerial I/O Connectors 1-1734035-2 AMP
TE Connectivity Serial I/O ConnectorsSerial I/O Connectors 1-1734035-2 AMP

Te Connectivity

1176 €
Ilmainen toimitus
Lancom Systems SFP-CO10-MG, Kupari, 10000 Mbit/s, SFP, LC, 30 m, Gigabitti Ethernet
Lancom Systems SFP-CO10-MG, Kupari, 10000 Mbit/s, SFP, LC, 30 m, Gigabitti Ethernet

Lancom Systems

1338 €
Ilmainen toimitus
Hewlett Packard Enterprise JL486A, Valokuitu, 25000 Mbit/s, SFP28, LC, LR, 10000 m
Hewlett Packard Enterprise JL486A, Valokuitu, 25000 Mbit/s, SFP28, LC, LR, 10000 m

HP

4188 €
Ilmainen toimitus
Brocade 10G-SFPP-SR, Kupari, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 300 m
Brocade 10G-SFPP-SR, Kupari, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 300 m

Commscope

1110 €
Ilmainen toimitus
Cisco Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module
Cisco Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module

Cisco

1079 €
Ilmainen toimitus
Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 300 m
Netgear 10 Gigabit SR SFP+, 10pk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, SR, 300 m

Netgear

2247 €
Ilmainen toimitus
LANCOM SFP-LR40-LC10
LANCOM SFP-LR40-LC10

Lancom Systems

1142 €
Ilmainen toimitus
Cisco C9500-NM-8X=, 10 Gigabit Ethernet, 10000 Mbit/s, Cisco Catalyst 9500
Cisco C9500-NM-8X=, 10 Gigabit Ethernet, 10000 Mbit/s, Cisco Catalyst 9500

Cisco

3671 €
Ilmainen toimitus
Cisco GLC-BX-U=, 1000 Mbit/s, Ethernet 1000Base-BX, Langallinen, 10000 m, 1310 nm, Gigabit Ethernet
Cisco GLC-BX-U=, 1000 Mbit/s, Ethernet 1000Base-BX, Langallinen, 10000 m, 1310 nm, Gigabit Ethernet

Cisco

1136 €
Ilmainen toimitus
Extreme networks X460-G2 VIM-2t, 10 Gigabit Ethernet, 10BASE-T, X460-G2, 86 x 139 x 35,5 mm, 260 g
Extreme networks X460-G2 VIM-2t, 10 Gigabit Ethernet, 10BASE-T, X460-G2, 86 x 139 x 35,5 mm, 260 g

Extreme Networks

1571 €
Ilmainen toimitus
Zyxel SFP10G-SR-E, Valokuitu, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 300 m, 850 nm
Zyxel SFP10G-SR-E, Valokuitu, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, 300 m, 850 nm

Zyxel Communications

1422 €
Ilmainen toimitus
Quantum SL3 LTO-7HH DR MEDIA+HBA BUNDL, USB A
Quantum SL3 LTO-7HH DR MEDIA+HBA BUNDL, USB A

Quantum

5845 €
Ilmainen toimitus
Fujitsu S26361-F5580-E202, Sisäinen, Langallinen, PCI Express, Kuitu, 16000 Mbit/s
Fujitsu S26361-F5580-E202, Sisäinen, Langallinen, PCI Express, Kuitu, 16000 Mbit/s

Fujitsu

2203 €
Ilmainen toimitus
TE Connectivity Serial I/O ConnectorsSerial I/O Connectors 2173157-3 AMP
TE Connectivity Serial I/O ConnectorsSerial I/O Connectors 2173157-3 AMP

Te Connectivity

2251 €
Ilmainen toimitus
MicroOptics 1000BASE-ZX SFP, Valokuitu, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 9/125 µm, ZX
MicroOptics 1000BASE-ZX SFP, Valokuitu, 1250 Mbit/s, SFP, LC, 9/125 µm, ZX

Microoptics

9485 €
Ilmainen toimitus
Hewlett Packard Enterprise JH406A, QSFP28, HPE 5950, 274,3 mm, 213,4 mm, 40,6 mm, 1,59 kg
Hewlett Packard Enterprise JH406A, QSFP28, HPE 5950, 274,3 mm, 213,4 mm, 40,6 mm, 1,59 kg

HP

4784 €
Name
Name

Cisco

2991 €
Ilmainen toimitus
STARTECH.COM gigabitin valokuitu SFP-lähetinvastaanotinmoduuli - HP J4858C -yhteensopiva - Multimode LC DDM: llä - 550 m
STARTECH.COM gigabitin valokuitu SFP-lähetinvastaanotinmoduuli - HP J4858C -yhteensopiva - Multimode LC DDM: llä - 550 m

Startech.Com

8444 €
Ilmainen toimitus
Cisco NIM-1MFT-T1/E1=, 181 g, T1/E1
Cisco NIM-1MFT-T1/E1=, 181 g, T1/E1

Cisco

1249 €
Ilmainen toimitus
Lancom Systems SFP-DD-DAC50-1m (Bulk 8), 1 m, SFP-DD, SFP-DD, Uros/uros, Musta, Terästä, 50 Gbit/s
Lancom Systems SFP-DD-DAC50-1m (Bulk 8), 1 m, SFP-DD, SFP-DD, Uros/uros, Musta, Terästä, 50 Gbit/s

Lancom Systems

1807 €